Social Summaries (1.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Content
vi: Nội dung

en: Cost
vi: Trị giá

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Node ID
vi: ID node

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Filter
vi: Lọc

en: Model
vi: Mô hình

en: Select all
vi: Chọn tất cả

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: To date
vi: Đến ngày

en: From date
vi: Từ ngày
