Social Summaries (1.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cost
ar: كلفة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Summary
ar: الملخص

en: Filter
ar: انتقاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Provider
ar: المزود

en: Newsletter
ar: النشرة
