Social Summaries (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Content
be: Змесціва

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Filter
be: Фільтраваць

en: API Key
be: Ключ API

en: N/A
be: Не даступна

en: Provider
be: Пастаўшчык
