Social Summaries (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Date
bn: তারিখ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
