Social Summaries (1.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Content
cs: Obsah

en: Cost
cs: Náklady

en: Date
cs: Datum

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Summary
cs: Souhrn

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Filter
cs: Filtr

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Temperature
cs: Teplota

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: To date
cs: Do data

en: From date
cs: Od data

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Generate
cs: Generovat
