Social Summaries (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Content
da: Indhold

en: Cost
da: Omkostning

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Summary
da: Resumé

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: Select all
da: Markér alt

en: Temperature
da: Temperatur

en: Provider
da: Udbyder

en: To date
da: Til dato

en: From date
da: Fra dato

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Generate
da: Opret
