Social Summaries (1.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cost
el: Κόστος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Summary
el: Περίληψη

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Filter
el: Φίλτρο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Provider
el: Πάροχος

en: To date
el: Μέχρι ημερομηνία

en: From date
el: Από ημερομηνία

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο
