Social Summaries (1.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Content
et: Sisu

en: Cost
et: Maksumus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Filter
et: Filtreeri

en: N/A
et: Puudub

en: Model
et: Mudel

en: Select all
et: Vali kõik

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: To date
et: Kuni kuupäevani

en: From date
et: Alates kuupäevast

en: Newsletter
et: Uudiskiri
