Social Summaries (1.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Content
gl: Contido

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Summary
gl: Resumo

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Filter
gl: Filtro

en: N/A
gl: N/D

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Provider
gl: Proveedor

en: To date
gl: Até a data

en: From date
gl: Desde a data

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Generate
gl: Xerar
