Social Summaries (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Provider
gu: પ્રદાતા
