Social Summaries (1.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Content
hi: सामग्री

en: Cost
hi: लागत

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Summary
hi: सारांश

en: Filter
hi: फिल्टर

en: N/A
hi: एन / ए

en: Select all
hi: सबका चयन करें

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Facebook
hi: फेसबुक
