Social Summaries (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Provider
hy: Մատակարար
