Social Summaries (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Content
jv: Konten

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Node ID
jv: ID Node

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Filter
jv: Saring

en: Select all
jv: Pilih kabèh
