Social Summaries (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Content
kk: Контент

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Filter
kk: Фильтрле
