Social Summaries (1.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Content
lt: Turinys

en: Cost
lt: Savikaina

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Summary
lt: Įžanga

en: Filter
lt: Filtruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: N/A
lt: N/D

en: Model
lt: Modelis

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis
