Social Summaries (1.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Content
lv: Saturs

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Filter
lv: Filtrēt

en: N/A
lv: N/P

en: Model
lv: Modelis

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste
