Social Summaries (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Content
mn: Агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Temperature
mn: Температур
