Social Summaries (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
