Social Summaries (1.0.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Content
nl: Inhoud

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Model
nl: Model/type

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: To date
nl: Einddatum

en: From date
nl: Begindatum

en: Reset to Defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Generate
nl: Genereer
