Social Summaries (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Content
nn: Innhald

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Summary
nn: Samandrag

en: Filter
nn: Filtrer

en: To date
nn: Til dato

en: From date
nn: Frå dato
