Social Summaries (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Content
oc: Contengut

en: Cost
oc: Còst

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Summary
oc: Resumit

en: Filter
oc: Filtrar

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Generate
oc: Generar
