Social Summaries (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Content
os: Мидис

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Summary
os: Иумиагæй
