Social Summaries (1.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Content
pl: Zawartość

en: Cost
pl: Koszt

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Filter
pl: Filtr

en: API Key
pl: Klucz API

en: N/A
pl: niedostępne

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Provider
pl: Usługodawca

en: To date
pl: Data końcowa

en: From date
pl: Data początkowa

en: Generate
pl: Generuj

en: Platform
pl: Platforma
