Social Summaries (1.0.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Content
ru: Содержимое

en: Cost
ru: Стоимость

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Node ID
ru: ID материала

en: Summary
ru: Сводка

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Filter
ru: Фильтр

en: API Key
ru: Ключ API

en: N/A
ru: Н/Д

en: Model
ru: Модель

en: Select all
ru: Выделить все

en: Deselect all
ru: Снять выделение со всего

en: Temperature
ru: Температура

en: Provider
ru: Поставщик

en: To date
ru: По дату

en: From date
ru: С даты

en: Reset to Defaults
ru: Очистить

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Generate
ru: Создать

en: Platform
ru: Платформа
