Social Summaries (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Content
sr: Садржај

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Provider
sr: Провајдер

en: Newsletter
sr: Билтен
