Social Summaries (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cost
ta: விலை

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: N/A
ta: இல்

en: Provider
ta: வழங்குநர்
