Social Summaries (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Date
th: วันที่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: N/A
th: ไม่มี

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ
