Social Summaries (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش
