Social Summaries (1.0.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Content
uk: Вміст

en: Cost
uk: Вартість

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Summary
uk: Резюме

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Filter
uk: Фільтр

en: N/A
uk: Н/Д

en: Model
uk: Модель

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: Temperature
uk: Температура

en: Provider
uk: Постачальник

en: From date
uk: Дата початку

en: Reset to Defaults
uk: Скинути до початкових

en: Threads
uk: Нитки

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Platform
uk: Платформа

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання
