Social Timeline (3.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Weight
az: Çəki

en: Feed
az: Nəticə

en: Icon
az: İconka

en: Active
az: Aktiv

en: Columns
az: Sütunlar
