Social Timeline (3.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Feed
fr: Flux

en: Icon
fr: Icône

en: Active
fr: Actif

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Limit
fr: Limite

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: Timeline
fr: Chronologie

en: Skin
fr: Habillage

en: Columns
fr: Colonnes

en: Light
fr: Léger

en: Config
fr: Configuration

en: Dark
fr: Sombre
