Social Timeline (3.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Feed
he: פיד

en: Icon
he: סמל

en: URL
he: כתובת URL

en: Total
he: סך הכל

en: Active
he: פעיל

en: Limit
he: גבול

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Skin
he: עיצוב

en: Columns
he: עמודות

en: Config
he: קונפיג
