Social Timeline (3.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Weight
ka: წონა

en: Active
ka: აქტიური

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
