Social Timeline (3.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Weight
mr: मुल्य

en: Total
mr: एकूण

en: Active
mr: सक्रिय
