Social Timeline (3.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Icon
pt: Ícone

en: Active
pt: Ativo

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Limit
pt: Limite

en: Please wait...
pt: Por favor, aguarde...

en: Timeline
pt: Linha do tempo

en: Skin
pt: Tema

en: Columns
pt: Colunas

en: One Column
pt: Uma Coluna

en: Dark
pt: Escuro

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais
