Social Timeline (3.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Weight
sq: Pesha

en: URL
sq: Adresa URL

en: Active
sq: Aktiv
