Social Timeline (3.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Weight
te: భారం

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Total
te: మొత్తం

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...
