Social Timeline (3.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Feed
be: Жывільнік

en: URL
be: Спасылка

en: Active
be: Актыўна

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Dark
be: Цёмная
