Social Timeline (3.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
