Social Timeline (3.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Weight
lv: Svars

en: Feed
lv: Plūsma

en: Icon
lv: Ikona

en: Total
lv: Kopā

en: Active
lv: Aktīvs

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Limit
lv: Limits

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Columns
lv: Kolonnas
