Social Timeline (3.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Weight
eo: Pezo

en: Active
eo: Aktiva

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...
