Social Timeline (3.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Weight
eu: Pisua

en: Feed
eu: Jarioa

en: Active
eu: Aktiboa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Limit
eu: Muga

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: One Column
eu: Zutabe bakarra
