Social Timeline (3.0.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Weight
nl: Gewicht

en: Icon
nl: Pictogram

en: Total
nl: Totaal

en: Active
nl: Actief

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Limit
nl: Limiet

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Columns
nl: Kolommen

en: Light
nl: Licht

en: Config
nl: Instellen

en: Dark
nl: Donker

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen
