Social Timeline (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Weight
el: Βάρος

en: Feed
el: Ροή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Active
el: Ενεργό

en: Limit
el: Όριο

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Skin
el: Θέμα
