Social Timeline (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Weight
gl: Peso

en: Feed
gl: Orixe

en: Icon
gl: Icona

en: Active
gl: Activo

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Limit
gl: Límite

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Skin
gl: Tema

en: Config
gl: Configuración

en: Dark
gl: Escuro
