Social Timeline (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Weight
lt: Svoris

en: Feed
lt: Srautas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Total
lt: Iš viso

en: Active
lt: Aktyvus

en: Limit
lt: Limitas

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
