Social Timeline (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Feed
ro: Flux

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Active
ro: Activ

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Limit
ro: Limită

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: Columns
ro: Coloane

en: Config
ro: Configurație
