Social Timeline (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Weight
ur: وزن

en: Feed
ur: فیڈ

en: Icon
ur: آئیکن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Active
ur: فعال
