Social Timeline (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Weight
am: ክብደት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Active
am: ገባሪ
