Social Timeline (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Weight
bn: ভর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...
